با توجه به تعداد زیاد دانشجویان و گردشگران ایرانی‌، پرواز‌های نسبتا زیادی بین ایران و مالزی برقرار شده است. در این مقاله به معرفی‌ ایرلاین‌ها، زمان پرواز و قیمت تقریبی بلیط هواپیما ایران به مالزی می‌پردازیم: 


۱- ایران ایر
این پرواز که پرواز مستقیم از تهران به کوالالامپور است، به دلیل هزینه مناسب همچنان جز پرطرفدار‌ترین پرواز‌های ایران به مالزی است. این شرکت هواپیمایی در  فصول مختلف سال ۳ یا ۴ پرواز در هفته از تهران به کوالالامپور و بالعکس دارد.

۲- ماهان ایر
این شرکت ۳ پرواز از تهران، مشهد و شیراز به کوالالامپور دارد. پروازها به صورت مستقیم و یک بار در هفته انجام میشود.

۳- امارات ایرویز
این شرکت که به لحاظ قیمت جز گرانترین پرواز‌ها به شمار می‌‌آید، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. این پرواز ۵ روز در هفته و به صورت ترانزیت بوده و از تهران به دوبی‌ و از دوبی‌ به کوالالامپور صورت می‌گیرد. قیمت تقریبی بلیط هواپیما از تهران به کوالالامپور از طریق این ایرلاین ۱۲۰۰ دلار می‌باشد.

۴- اتحاد ایرویز
این پرواز ۳ روز در هفته و به صورت ترانزیت بوده و از تهران به ابوظبی و از ابوظبی به کوالالامپور صورت می‌گیرد. قیمت تقریبی بلیط هواپیما از تهران به کوالالامپور از طریق این ایرلاین ۱۲۰۰ دلار می‌باشد.

۵- قطر ایرویز
این پرواز به صورت ترانزیت از تهران به دوحه و از دوحه به کوالالامپور صورت می‌گیرد. در بیشتر ماههای سال این پرواز در ۷ روز هفته ارائه شده و هزینه تقریبی بلیط هواپیما از تهران به کوالالامپور از طریق این ایرلاین ۸۰۰ دلار می‌باشد.

۶- عمان ایرویز 
این پرواز به صورت ترانزیت از تهران به مسقط و از مسقط به کوالالامپور صورت می‌گیرد. این پرواز در ۲ روز هفته ارائه شده و هزینه تقریبی بلیط هواپیما از تهران به کوالالامپور از طریق این ایرلاین ۷۵۰ دلار می‌باشد. توجه کنید که قیمت‌های ذکر شده به صورت تقریبی و در زمان نوشتن این مطالب صحیح بوده و برای اطلاع از قیمت بلیط باید با آژانس‌های مسافرتی‌ تماس بگیرید. ضمن اینکه این قیمتها برای بلیت‌های عادی ذکر شده اند و این امکان وجود دارد که تورهای مسافرتی‌ پرواز رفت و برگشت را به صورت چارتر و با قیمت پایین تر ارائه نمایند. 

پرواز ایران مالزی، قیمت بلیط کوالالامپور، پرواز تهران کوالالامپور، قیمت بلیط هواپیما مالزی