برای دریافت پذیرش از دانشگاههای مالزی مدارک خود را به ایمیل ما ارسال کنید. لطفا در متن ایمیل نام دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی مورد نظر خود را ذکر کنید. این ایمیل توسط مشاوران ما در همان روز بررسی شده و کامل یا ناقص بودن مدارک طی یک روز کاری به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت تکمیل بودن مدارک، مراحل پذیرش شما بلافاصله آغاز شده و یک پرونده پذیرش بر روی سایت برای شما تشکیل میشود که این امکان را به شما میدهد که به طور لحظه به لحظه از آخرین وضعیت پرونده خود و همچنین از مراحل بعدی مطلع شوید. صفحه آخرین وضعیت پذیرش شما، شامل۱۰ مرحله است که در تصویر زیر نشان داده شده است. 

  last-status

 

در صورتی که شما قبلا پرونده خود را برای ما ارسال کرده اید، هم اکنون اطلاعات پرونده شما بر روی سایت ما قرار گرفته است. برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده خود، نام کاربری و رمز ورود را وارد نمایید. فرم ورود اعضا در منوی بالا و همینطور در پایین تمام صفحات سایت (فوتر) قرار دارد. 

نام کاربری: ایمیل شما

رمز ورود: شماره پاسپورت شما با حرف بزرگ

 

پس از لاگین کردن، لینک مربط به اطلاعات پرونده شما مطابق تصویر زیر در صفحه اول، سمت چپ بالای صفحه نمایش داده میشود. 
 

status-menu

 

با کلیک بر روی این لینک، آخرین وضعیت و مراحل پرونده پذیرش خود را مشاهده خواهید کرد. همینطور لینک دانلود نامه پذیرش و رسید پرداخت وجه به دانشگاه (در صورتی که از طریق ما انجام شده باشد) مطابق تصویر بالا در دسترس شما قرار خواهد گرفت. 

 

برای هر پرونده پذیرش در سایت مالزی دات نت یک مشاور تعیین میشود که پیگیری انجام مراحل پرونده و ارتباط با شما را بر عهده دارد. برای ارتباط با مشاور خود و مطرح کردن پرسشهای خود در صفحه آخرین وضعیت پرونده شما، یک فرم تماس قرار داده شده است. مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی "نوشتن دیدگاه / پرسش" میتوانید سوالات خود را در مورد روال پرونده پذیرش مطرح کنید. 

 

enquiry

 

پرسش مطرح شده توسط مشاور مربوطه طی یک روز کاری پاسخ داده میشود. (تصویر زیر)

 

reply-enquiry

 

در صورتی که برای انجام مراحل فوق با مشکل مواجه شدید، لطفا از طریق تماس با ما  گزارش کنید. 

 

دیدگاه‌ها  

0 # َAhmad 1393-09-27 08:16
سلام
من دنبال استفاده از فرصت مطالعاتی از دانشگاه UPM هستم.
قبلا پروپوزال فرستادم و فرمهای آن دانشگاه و مدارک مربوطه را آنلاین فرستادم. میخواستم ببینم برای گرفتن ویزا چه مدارک نیاز دارم.
با تشکر
پاسخ دادن
0 # مدیریت سایت 1393-09-27 09:24
سلام ، بعد از اینکه پذیرش شما تایید بشود، دانشگاه نامه پذیرش را به همراه لیست مدارک مورد نیاز ویزا ، برای شما ارسال میکند. تا زمان صدور نامه پذیرش، کار خاصی برای ویزا نمی توانید انجام دهید.
پاسخ دادن
0 # مریم 1394-06-15 12:36
سلام
من دیپلم تجربی دارم با معدل 15 و محدودیت زبان ندارم
دوست دارم داروسازی بخونم
از نظر مالی هم مشکلی ندارم
لطفا پیشنهاد بدید چکار میتونم بکنم
ممنون
پاسخ دادن